Відпочинок в Грибівці 2021 - база відпочинку "Одеський дворик"

Грибівка Розташування

База відпочинку "Одеський дворик" знаходиться в Грибівці - популярному пляжному курорті на Чорноморському узбережжі Одеської області, який розташований в екологічно чистому районі. Курортна зона розташована в 34 км від Одеси і в 14 км від Чорноморська (Іллічівська) в Овідіопольському районі Одеської області. База відпочинку розміщує своїх гостей в двоповерховому корпусі, який розташований в 150 метрах від пляжу. Від корпусу до води можна дійти від 4-х до 5-ти хвилин розміреним кроком по асфальтованій дорозі. Широкі пологі піщані пляжі, відсутність крутих спусків, чисте море, пологе дно моря, всілякі морські водні атракціони і спортивні розваги створюють добрі умови для комфортного відпочинку біля моря для всієї родини. Близьке розташування корпусу до піску не змусить Вас болісно боротися з москітами!!! Вхід на пляж безкоштовний.

Грибівка відпочинок Опис

База відпочинку "Одеський дворик" пропонує відпочинок в Грибівці 2021 біля моря в комфортних номерах зі всіма зручностями. Корпус розташований в 500 метрах від культурно-розважального центру, що дозволить Вам насолодитися вечірньою тишею і шумом моря. Це затишна база сімейного типу з 2-3-4-5-місними номерами, облаштованими всіма необхідними зручностями. У дворі розташовані зони відпочинку під навісом, в яких можна сховатися і від дощу, і від палючого сонця. Для автомобілів гостей знайдеться місце на парковці. Для маленьких гостей є дитячий майданчик і дитяча кімната. Всі номери нашої бази обладнані телевізором, холодильником, кондиціонером, Wi-Fi роутером, ліжками з ортопедичними матрацами та іншими необхідними зручностями. Крім того, ми готові надати вам безкоштовно дитячі ліжка-манежі, ігрові майданчики для найменших гостей і все для того, щоб Ви могли насолодитися повноцінним сімейним відпочинком. На території курорту є їдальні, кафе-бари, ресторани, обладнані дитячі майданчики і різні дитячі атракціони, батути, ринки, спортивні атракціони, екскурсійні тури та ін.

Грибівка Одеський дворик Порядок проживання

Вхід на базу відпочинку цілодобово. Розміщення дітей та додаткові ліжка: діти віком до 5 років без надання окремого спального місця розміщуються безкоштовно. Дитяче ліжко-манеж надається безкоштовно. Перебування домашніх улюбленців з Вами на відпочинку категорично заборонено. Кількість номерів – 16.

Грибівка база відпочинку Одеський дворик Реєстрація

Заїзд: з 12:00 годин. Виїзд: до 10:00 години. Всім гостям, а також на дітей, незалежно від віку, необхідно пред'явити адміністрації при поселенні документи, що засвідчують особу (паспорт, свідоцтво про народження, документи, що дозволяють супроводжувати дитину).